WordPress İçin En İyi Page Builder Brizy

Detaylar

Yeni nesil website sihirbazı Brizy ile web dünyasına yeni bir başlangıç yapın. Sürükle – bırak platformları arasında en kullanışlı olan platform WordPress ve Cloud ortamındaki mimarisiyle website dünyasını yeniden şekillendiriyor.


WordPress Brizy eklentisi ile page builder kavramı tekrar şekillendi. Page builder lar arasında en bilinenleri Elementor, Divi, WpBakery vs. Fakat son 2 senedir piyasada olan son 1 senedir atağa kalkan ve de sürükle bırak camiasında adını iyiden iyiye duyuran birisi var. Brizy. Gerek hızlılık gerek kolaylık gerekse de altyapısı hayli enteresan. Ben de brizy’den önce hepsini kullandım. Hatta tema alıp düzenleyip sattım. Fakat doğru yolu sonunda buldum. Brizy için gecemi gündüzüme katıyorum daha efektif nasıl kullanılabilir diye. Çünkü entegrasyonlar, ortaklıklar hiç kimsede yok. Gelin birlikte üstünden hızlıca geçelim.

Brizy Nedir ?

Dakikalar içinde sürükle-bırak prensibi çerçevesinde çalışan ana amacı wordpress plugin olarak çıkan fakat zaman ilerledikçe asıl hedeflerinin Cloud ortamında dünyanın konuşacağı “website sihirbazı” olacağı ortaya çıkan, yeni nesil website sihirbazıdır.

Brizy’nin Yenilikçi ve Güçlü Yapısı

Brizy, yalnızca görev için gerekli olanı gösterir ve olmayan her şeyi gizler. Bu, onu teknik olmayanlar için en iyi web sitesi oluşturucu yapar. Yola çıktıklarında hedefledikleri neler idi ?

-Canlı olarak düzenleme olayı
-Sürükle-Bırak prensibi
-React üzerine kurulu
-Rakiplerinin aksine çoğu pro özellik free versiyonda var.

Template, Block, Popup ve Story Çeşitliliği

500+ aşkın blok tasarımı ile diğer eklenti ve site sihirbazlarının aksine çok güçlü ve minimalist tasarımlara sahipler. 100+ template seçeneği ile saniyeler içinde çoklu website sayfalarını import edip üzerinde hızlıca düzenleme yapabiliyorsunuz. 50+ popup ile harika açılış görselleri yapabiliyorsunuz. Story (Yeni!) özelliği ile site açılışlarında veya istediğiniz yerde harika story ler oluşturabiliyorsunuz. Bloklar, template ve popular gerçekten tasarımları efsane.

Brizy ile Fazla Eklentilerden Kurtulun

Brizy sizlere içerisinde barındırdığı modüller ile bir bütünlük sağlıyor.

1-Form eklentilerini kaldırın.

Contact form olayını tek element ile halletmenize olanak tanıyor. Şık tasarımı istediğiniz gibi özelleştirebiliyor ve tüm kutulara istediğiniz özelliği atayabiliyorsunuz.

İstediğiniz uygulama üzerinden gönderimleri sağlayın. Veya hiç sağlamayın. Paneldeki ‘Leads’ alanından gelen mesajlara bakın. Özgürlük sizinle. Not: Gmail uygulaması kurduktan sonra gmail ayarlarından diğer uygulamalarda kullanıldığı gibi düşük güvenlik uygulaması uyarısını aktif etmeniz gerekiyor.

Mail Uygulamarının hemen hemen hepsi ile tam entegreli olarak çalışıyor. Servislerden hangisini istiyorsanız bağlayın verilerinizi toplayın yönetin veya başka uygulamaya veri basın. Not: Zapier duymayanlar için müsait olduğunuzda google ile arayın.

ReCaptcha ile bağlantınızı yapın. Spam maillerden kurtulun.

2-Slider Eklentilerini Kaldırın

Brizy harika bir şekilde tüm bloklarınızı slider yapmanıza olanak sağlıyor üstelik tek tıkla. Otomatik oynatmasını, süresini, hızını, animasyonlarını ve oklarını tasarımlarını ve orta düzey slider eklentilerinde olan tüm özellikleri size tanıyor.

3-Popup Eklentilerini Kaldırın

Brizy içerisinde bulundurduğu popuplar ile sizlere çok çeşitli açılış popup ları oluşturmanıza imkan sağlar. Üstelik condition ve triggers ile istediğiniz zaman istediğiniz şekilde tetikletebilirsiniz. Not: On page exit intent efsane :)) mouse ile sayfayı terkettiğiniz an açılıyor. Ayrıca işletim sistemi ve tarayıcıya göre de ayarlayabiliyorsunuz.

4-Optimize Images Eklentilerini Kaldırın

Brizy kendi içerisinde resim optimizasyonu ise shortpixel ile sağlıyor alacağınız API ile kolayca entegre edebilir. Aktif olarak kullanabilirsiniz.

5-Animasyon Eklentilerini Kaldırın

Dünyanın en çok kullanılan animasyon platformu LottieFiles ile istediğiniz gifin kodunu alıp elemente ekleyebilirsiniz.

6-Login Ekranı Tasarımı Eklentilerini Kaldırın

Elementleri arasında koyduğu login elementi ile istediğiniz gibi giriş ekranını özelleştirebilirsiniz. Popup koyabilir veya ayrı sayfa tasarımı yapabilirsiniz.

7-Google Haritalar için API ye İhtiyaç Duymayın

İletişim sayfasına ekleyeceğiniz harita elementi ekstra olarak API ye ihtiyaç duymaz tek satırda adresinizi yazıp, aratıp, ekleyebilirsiniz.

Brizy WordPress Eklentileriyle Tam Entegre

WordPress’teki en önemli ‘Özel Alan’ eklentilerinin tümü desteklenir, bu nedenle hangisini kullanacağınıza karar vermek tamamen size kalmış. ACF, Toolset, Pods veya MetaBox. Üstelik istediğiniz datayı istediğiniz yerde tek tıkla getirebiliyorsunuz.

Global Blok ve Save Blok Özelliği

Yaptığınız header, footer veya herhagi bir bloğu global hale getirip gerekli koşulları siz belirleyerek tüm projenizde tek biryerden organize edebiliyorsunuz. Global hale getirdiğiniz bir bloğun tüm örneklerini tek bir yerden güncelleyebiliyorsunuz. Bir sayfa yaptınız çok beğendiniz ve de başka projede kullanmak istediniz kaydedin kütüphaneye başka sitede kullanın. Hatta Cloud ortamında bile.

Brizy Fiyat Politikası

Bizlere wordpress ve cloud için ayrı fiyat politikası sunuyor. Burada bizim ihtiyaçlarımıza göre değişkenlik gösterebilir. Kendimden örnek vermem gerekirse. Lifetime aldım. 50+wordpress site yönetiyorum hepsi brizy ile sınırsız lisans kodunu ömür boyu üretebileceğim. Tek seferlik ücret ile. (Not: Son 45 adet. Daha sonra yetkililer bu paketi kaldıracaklarını duyurdular.) 2 yıl cloud erişimi de sınırsız . Daha sonra cloud fiyatlandırması için ayrı paket alacağım. Cloud u da bu sayede iyice test etmiş oldum.

Tabi ki cloud yıl bazında 99$ gibi bir ücret var. Fakat sınırsız proje oluşturma ve sınırsız destek (hiçbişey almasanız bile ücretsiz sürümü kullansanız bile community çok güçlü) verdiği göz önüne alırsak rakipler Wix .com dan daha ucuz.

Brizy ayrıca TRELLO hesaplarından aktif olarak yol haritalarını da paylaşıyorlar.

Trello WordPress : https://trello.com/b/3OtE8BCR/brizy-public-roadmap

Trello Cloud : https://trello.com/b/0buMUNOS/brizy-cloud-public-roadmap

Resmi websitesi: https://www.brizy.io

Cloud websitesi: https://www.brizy.cloud/

Türkiye Youtube kanalım : https://www.youtube.com/channel/UCH9wcCP-9kKcAB4kiGr_J5Q

Son Duyurular : https://www.brizy.io/blog/

Ara ara neler olmuş diye gelip bakmak isterseniz her zaman buralara bekleriz. Kalın Sağlıcakla.

Lütfen Dikkat !

Kendini ekip arkadaşım olarak tanıtıp sizden iş için kapora isteyen kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz. Faturasız ve online görüşme yapmadan işlem yapmayınız.