Web Tasarım

Bir web sitesinin müşteri oluşturma aracı olarak çalışması için tam olarak neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz.

SEO

Yazı içeriğimiz güncellenmektedir.

Reklam Yönetimi

Yazı içeriğimiz güncellenmektedir.
brizy eklentisi

WordPress İçin En İyi Page Builder Brizy

Yeni nesil website sihirbazı Brizy ile web dünyasına yeni bir başlangıç yapın. Sürükle – bırak platformları arasında en kullanışlı olan platform WordPress ve Cloud ortamındaki mimarisiyle website dünyasını yeniden şekillendiriyor.

English Post

testing posts

Ankara Ferhat Mimari Proje

Metin alanımıdır.

Brizy, website oluşturucular arasında en dinamik, en hızlı ve en yenilikçi olandır. Entegreler ile diğer sürükle bırak eklentileri arasında öne çıkmaktadır. Cloud ve WordPress Plugin olarak iki ana temel üzerine oturan mimarisi hayli esnke bir yapı sağlamaktadır. Birden fazla eklentinin yapacağı işleri kendi üzerinde topluyor. Brizy sizlere çok kısa süre içinde eklentiye ve genel yapıya alışmanızı sağlar.

Nasıl Kullanılır ?

Brizy wordpress plugini panel üzerinden yüklenir daha sonra lisans kodunu aktif edin. Ardından panel üzerinden ister proje oluşturun ister html sayfalar oluşturun ister server ile senkron çalışın özgürlük sizin elinizde. Websitesi üzerinden free versiyon veya pro versiyon üzerinden ihtiyaçları karşılayacak şekilde websitenizi tasarlayın. Cloud ile içerik yönetim sistemi, web hook, mail entegrasyonları, popuplar ve storyler saniyeler içinde yapın.

Brizy Eklentisinin Faydaları

Gerçek Zamanlı Düzenleme. Yenilikçi içerik araçlarımızla zamandan ve emekten tasarruf etmeye yardımcı olur.

Ziyaretçilerine eksiksiz bir görüntüleme deneyimi sunabilmek için her biri kendi özel araç setine sahip. Masaüstü, Tablet ve Mobil olmak üzere 3 farklı görünüm penceresi var.

Geçmişte, bir pop-up’ı oluşturmak, tasarımın kendi sanal alanı içinde gerçekleşmesi gereken 3. taraf eklentileri kullanıyorduk. Brizy ile bildiğiniz ve sevdiğiniz araçlarla doğrudan sayfada açılır pencereler oluşturabiliriz. Kullanımı kolay Trigger ve Condition lar ile sitemizdeki açılır pencereleri saniyeler içinde otomatikleştirin.

Pro sürümünde bulunan Header ve Footer bloklarıyla, benzeri görülmemiş esneklik ve kullanım kolaylığı ile gezinme ve alt bilgi alanları oluşturun. Bu üstbilgileri ve altbilgileri tüm sayfalara ekleyip ve kendinize güzel, mükemmel çalışan bir web sitesi elde edein.

Brizy web sitesi oluşturucu, WordPress eklentileri dizininde 5 üzerinden 4,7 yıldızla derecelendirilmiştir.


Lütfen Dikkat !

Kendini ekip arkadaşım olarak tanıtıp sizden iş için kapora isteyen kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz. Faturasız ve online görüşme yapmadan işlem yapmayınız.